BLoG MaHaLLeSi - Anasayfa

BLoG MaHaLLeSi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Farklı Diyarlar'a Yolculuk Yapalım!

11 Haziran 2020 Perşembe | 2 | Kez Okundu.
Farklı Diyarlar Blogger dünyası içinde en yakın arkadaşlarımdan birisi. Onun yazılarını kaçırmadan takip etmeye çalışırım. Çünkü kendisinin çok renkli bir kişiliğe sahip bir arkadaşımız. :)

Özellikle de Kore dizileri ve film önerilerini dikkate alırım. Çünkü çok güzel bir zevki var. Sadece film ya da dizi de değil; kitap önerileri, alışverişleri, gezi yazıları, blog ve hayata dair her şeyi sayfasında bulabilirsiniz.

Aramızda üniversite sınavına girecek arkadaşlarımız varsa, Farklı Diyarlar'ın tecrübelerini okumanızı tavsiye ederim. ''Sınav Senem Hakkında Düşüncelerim'' ve ''Üniversite Tercih Döneminde Neler Yaşadım?'' yazılarını okumadan girmeyin diye düşünüyorum. Şimdiden herkese başarılar dilerim.

Ayrıca logosunda da yazan söz beni en çok etkileyenlerden biri; ''Aslında her kitap farklı bir diyara yolculuktur.'' Gerçekten de öyle. Bu güzel ve cıvıl cıvıl Farklı Diyarlar blog sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Eğer siz de blog sayfanızın tanıtılmasını istiyorsanız yorum yapmanız yeterli. Kendinize çok iyi bakın, Blog Mahallesi'nde kalın!BLoG MaHaLLeSi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (2)
İrem Can Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Yeni çıkan kitapları,çok satanları ve kitap özetlerini blog sayfamdan kolayca ulaşabilirsiniz!

Farklı Diyarlar'a Yolculuk Yapalım!
Konusuna 2 Yorum Yapılmış

  1. canım çok teşekkür ederim ne kadar güzel tanıtmışsın senin gözünden bloguma bakmak harika hissettirdi :))
    ben de seni çok seviyorum burada edindiğim en iyi arkadaşlarımdansın, çok sağ ol. duygulandırdın beni yaa =)

    YanıtlayınSil

Lütfen Link Bırakmayın!

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:O

:P

:F


:T

:H