BLoG MaHaLLeSi - Anasayfa

BLoG MaHaLLeSi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Kayıp Fısıltı | Kişisel Yolculuk

15 Haziran 2020 Pazartesi | 5 | Kez Okundu.
Herkese yeniden merhaba! Yine birbirinden güzel blogla karşınızdayım. Zeynep, namıdeğer Kayıp Fısıltı şu an Ağaç Ev Sohbetleri'ni de yönetmekte.

Özellikle de ben onu gezi yazılarıyla tanıdım. Çok güzel yazıya orası ayrı da. :) Sadece sayfasında gezi yazıları yok; dizi, film, müzik önerileri, edebiyattan alıntıları ve diğer öğretici yazılarını kaçırmamanızı öneririm.

Ayrıca kendisi de şunları söylüyor; Özetle; dünyanın güzelliklerini gözler önüne sermek için, o anları yakalamaya çalışıp kamera çekim tuşuna basıp duran, sabahları ilk iş olarak kahvesini eline alıp oyun oynayan, geceleri ise ilham veren müziklerini açıp bir şeyler yazıp çizmeye çalışan (kesinlikle resim yeteneğim yoktur, sadece karalama) ya da kitap okuyan birinin blogusundasınız. Ayrıca kulaklığında Pink Floyd, The Beatles, Joe Satriani, HIM, Nightwish gibi gibi isimleri duymayı seven biriyle karşı karşıyasınız.

Fazla söze gerek yok bence. Eğer siz de blog sayfanızın tanıtılmasını istiyorsanız yorum yapmanız yeterli. Kendinize çok iyi bakın, Blog Mahallesi'nde kalın!

Blog Adresi: www.kayipfisilti.com


BLoG MaHaLLeSi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (5)
İrem Can Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Yeni çıkan kitapları,çok satanları ve kitap özetlerini blog sayfamdan kolayca ulaşabilirsiniz!

Kayıp Fısıltı | Kişisel Yolculuk
Konusuna 5 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:O

:P

:F


:T

:H