Hakkımızda - BLoG MaHaLLeSi

Blog Araması Yapmak İster misin?


BLoG MaHaLLeSi nedir?
 Blog aleminde olan tüm yazarlar ve bu yazarların sosyal medya hesaplarını yayınlarda paylaşan, blogger alt yapısını kullanan küçük bir web sitesidir.
 
BLoG MaHaLLeSi adresine neden girmeliyim?
 Blog adresimizde tüm blog yazarlarını kısaca tanıyabilir ve tüm hesaplarına anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Örneğin; kitap bloğunuz var ve kitap yazarlarına ve bloglarına ulaşmak istiyorsunuz? BLoG MaHaLLeSi adresimizde kitap kategorisinde olan bloglara bakarak kitap bloğu yazarlarına hemen ulaşabilirsiniz.

BLoG MaHaLLeSi bana ne kazandırır?
 Bu adresimizde siteniz eğer ekliyse veya yazarlarımız tarafından eklenmesini istediyseniz şu anda 1 adım öndesiniz demektir. Çünkü kendi bloğunuzun bulunduğu kategori içerisinde bir çok blog yazarının, kendi bloğunuza ziyaretini görebilirsiniz. Yani kısaca size fazlasıyla ziyaretçi sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Vizyonumuz;
 Tüm blog yazarlarına ve bloglara ulaşıp bütünleştirilmiş bir hizmet sunmaktır. Ayrıca yazarların ve okurların memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Misyonumuz;
  Blog alemini yakından ve hızlı bir şekilde takip etmenizi, birden çok bloglara ve blog yazarına ulaşmanızı sağlamaktır.

Değerlerimiz;
  Blog yazmanın en başında yazarlar yer almaktadır. Verdiğimiz bu hizmetlerin hedefi ve ölçüsü yazarlar ve okurlardır. Blog yazarlarını temel alarak, diğer yazarlara tanıtmak ve bloglardaki bütün gelişmeleri, tecrübemizle birleştirerek blog alanında kullanmak, tüm blog yazarlarına ve okurlarına sonuna kadar saygı duymak, verdiğimiz bu hizmette öncü olmak bizi biz yapan değerlerin başında gelir.